Organizasyon Şeması

Yönetim Kurulu Başkanı

Av. Tuba Erol Abdioğlu

1984 yılında doğdu. İstanbul ticaret üniversitesi hukuk fakültesini bitirdi. Avukatlık stajını tamamladıktan sonra İstanbul Barosuna kayıtlı avukat olarak 13 yıldır avukatlık yapmaya devam etmektedir. 2015 yılından beri Kerem Moda San ve ticaret A.Ş. yönetim kurulu başkanlığı ve şirket avukatlığı yapmaktadır. Evli 2 çocuk annesidir.

tuba@keremmoda.com

Genel Müdür

Fatih Burak Abdioğlu

1983 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Trabzonludur. İstanbul Ticaret Üniversitesi Uluslararası Ticaret mezunudur. Daha sonra Miami Barry Unıversity de dil eğitimini tamamlamış ve ülkesine dönerek iş hayatına başlamıştır.  Evli 2 çocuk babasıdır.

Pazarlama ve Planlama Müdürü

Birnur Kıral

1969 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitim hayatını Kültür kolejinde bitirdikten sonra İngiltere’ye dil eğitimi için gitmiştir. 1990 yılında Türkiye’ye döndükten sonra iş hayatına başlamıştır. 30 yıllık deneyim ile pazarlama, kumaş planlama, baskı, nakış ve aksesuar konularında uzmanlaşmıştır

Yönetim Kurulu Danışmanı

Mehmet Abdioğlu

1957 Vakfıkebir-Trabzon doğumludur. Trabzon Ticaret Lisesi ardından Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi Kamu Yönetiminden 1980 yılında mezun olmuştur. 10 yıl Sultanhamam da toptan iplik ticareti yaptı. 1990 yılından itibaren tekstil konfeksiyon üretim ve ihracatı yaptı. Uluslararası ticaret, işletme, yönetim ve finansman konularında uzmandır.

Kerem Moda Ekip
TOP