Üretim

Sürdürülebilir üretim anlayışı ile 2000 metrekare üretim alanımızda her ay 350.000 adet hazır giyim ürünü üretiyoruz. Bu ürünler arasında kadın, erkek, çocuk ve bebek giyim ürünleri bulunmaktadır. 400 kişilik devasa ekibimiz ile birlikte üretimin her aşamasında profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Planlama, modelhane, numune dikim, kesim, ütü paket ve ihracat departmanlarımız son çıkan teknolojiyi ürünlere entegre ederek çalışmalarına devam ediyor. Daima sürdürülebilirlik yolunda teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz. Geleceğe daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak için çalışıyoruz.

Firmamız yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile müşteri potansiyelini her geçen gün daha çok geliştirmiştir. Marka güveni oluşturan ve tüm dünyada bir çok müşterisi olan firmamız hem iç hem de dış pazara başarıyla üretim yapmaktadır. Avrupa’da ve dünyadaki gelişmeleri takip ederek üretim sahamızı geliştiriyoruz ve küresel anlamda bütüncül üretim anlayışı ile her kesime hitap ediyoruz. Avantajlı fiyat garantisi ile toptan satışta en kaliteli ve en uygun fiyatı Kerem Moda Tekstil ile bulabilirsiniz.

Konfeksiyon

Son teknoloji dikim, kesim ve işleme makinelerimiz ile üretim hattının kalitesini her geçen gün yükseltiyoruz. Amacımız uzun ömürlü ve kaliteli hazır giyim ürünlerini sizlere sunmaktır. Profesyonel çalışanlarımız ile birlikte dikiş hatası olmadan, nizami ölçülerde her bedene uygun kıyafetleri sizlere sunuyoruz.

Tekstil sektörünün ihtiyacı olan temel giyim malzemeleri eşofman takımı, alt üst takımlar, tişört, sweatshirt, pantolon gibi ürünleri üretiyoruz. Galeri kısmından ürettiğimiz ürünlerden bazılarını görebilirsiniz. İstediğiniz ürünlere uygun kumaşı belirliyoruz ve sizin de onayınızın ardından üretim yapıyoruz. Numune örneklerini size gönderdikten sonra onayınızı alıyoruz. Gereken düzeltmeleri yaptıktan sonra toptan üretime geçiyoruz. Paketlemenin ardından hızlı, zamanında ve sorunsuz bir şekilde ürünlerinizi size ulaştırıyoruz.

Firmamız markaya özel hazır giyim dikimi yapmaktadır. Türkiye’ nin ve Avrupa’nın önde gelen lüks markalarına özel üretim yapılan atölyemizde teknik danışmanlar, tasarımcılar ve makina teknolojistleri ile yürütülen verimli işbirlikleri ile markaların dinamizmine katkıda bulunuyoruz. Müşterilerin istekleri doğrultusunda hazırlanan ürünler istenilen adetlerde üstün kalite ile üretilmektedir. Firmamızın üretim süreci ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

KESİMHANE

Kesimhane departmanında imalatı yapılacak olan kumaşlar belirlenir ve burada istenilen kalıplar doğrultusunda kesilir. Yüksek standartlı sıfır hatasız kesim yapan makinelerimiz sayesinde kusursuz kalıplar ortaya çıkar. Burada çalışanlarımız için üstün güvenlik önlemleri alarak iş ve işçi kazalarının önüne geçmek gayemizdir. Çalışanlarımız için her zaman güvenli bir çalışma ortamı sunuyoruz. Üretimin önemli aşamalarından biri olan kesimin ardından kumaşlar dikime gider.

modelhane

Modelhane bölümümüzde kalıpları hazırlanmış ürünlerin dikimi yapılmaktadır. Kaliteli dikiş makinelerimiz ile ürünler yüksek standartlı bir şekilde üretilmektedir. Modelhane imalatın en önemli aşamalarından biridir. Yapılan ürün çeşitleri burada ortaya çıkar. İmalatı yapılacak modellerin belirlenmesinin ardından yapılan işlemlerin tümü modelhanede gerçekleştirilir. İmalatın ardından tüm ürünler kalite kontrol sürecinden geçer ve ütülenip paketlenerek size gönderilir.

Ütü Paket

Ütü Paket bölümünde ise dikilen ürünlerin kalite kontrolleri yapılır ve ütülenir.  Ürünler son halini ütü paket departmanında alır. Burada üretimin ardından oluşan kumaş ve iplik fazlalıkları kesilir. Ürün kalıpları ve bedenleri kontrol edilir. Her müşterinin ürünü ayrıştırılır. Ütülendikten sonra ürünler özenle paketlenir ve sizlere gönderilir.

TOP